» بازدید امروز: 24
» بازدید دیروز: 101
» افراد آنلاین: 1
» بازدید کل: 14782

سخنان محسن رضایی در یادواره شهدای منصورون در کاشان؛

بخش مهمی از امر به معروف و نهی از منکر مربوط به نظارت همگانی مردم بر حکومت و تقاضی پاسخگو بودن حکومت است و اینکه حکومت اسلامی تشکیل شده، وظیفه امر به معروف و نهی از منکر را از عهده افراد بر نمی دارد.

محسن رضایی
1387/12/09
ادامه مطلب

اسرائیل در سرازیری انزوا

زمامداران رژیم صهیونیستی و گروه های افراطی و جنگ طلب در هیئت حاکمه امریکا منتظر فرصتی هستند تا از انزوای رو به تزاید کنونی که دچار آن شده اند رهایی یابند و در این زمینه چشم امیدشان به تندروهای احتمالی در طرف مقابل یعنی ایران است تا بهانه لازم و مقبولیت بین المللی را برای آن ها فراهم کند.

سید مرتضی نعمت زاده
1392/10/10
ادامه مطلب

منصورون زمینه ساز اقدامات بزرگ در کشور

اعضا اين گروه خوزستاني، شهر و ديار خود را رها كرده و با سكونت در ديگر شهرها و استان هاي كشور در شرايطي دشوار به زندگي مبارزاتي خود ادامه داده و زمينه ساز تحركات بزرگي در كشور شدند

غلامعلی رشید
1387/11/19
ادامه مطلب

مجلس خبرگان ومطهری

علی مطهری در خصوص روال کاری مجلس خبرگان گفت: فعلا روال کار این است که سالی دو بار دور هم جمع می‌شوند و ناهار و شامی می‌خورند و چند تهاجم به فتنه گران می‌کنند و چند تذکر فرهنگی به دولت یازدهم می‌دهند و تمام!

علی مطهری
1393/07/26
ادامه مطلب

ضرر حرف نزدن!

این روزها بحث برسر سخنان دکترعلی مطهری درجمعی ازدانشجویان در مشهد است . به دوستان عزیز توصیه می کنم اگر این سخنان مهم را گوش نکرد ه اند حتما گوش کنند.

غلامعلی رجایی
1393/09/11
ادامه مطلب

شهدای منصورون

شهیدغلامحسین صفاتی دزفولی
شهیدکریم رفیعی
شهید سید علی جهان آرا
شهید مهدی هنردار
شهید عزیز صفری
شهید سید نورالدین صفدری
شهید شیخ عبدالحسین سبحانی
شهید حسن هرمزی
شهید اسماعیل دقایقی
شهید سید محمدعلی جهان آرا