» بازدید امروز: 204
» بازدید دیروز: 341
» افراد آنلاین: 1
» بازدید کل: 2155

شهید علی فتاحی نیا

خدایا، رضایت را در این دیدم كه به جبهه بیایم و اگر رضایت تو در شهید شدنم است مرا ببر و اگر رضایت تو در ماندنم است مرا نگهدار و متوجه من باش.

متن وصیتنامه شهید علی فتاحی نیا

بسم الله الرحمن الرحیم

اگر در راه خدا كشته شده یا بمیرید در آن جهان به آمرزش و رحمت خدا نائل شوید و آن بهتر از هر چیزی است كه در حیات دنیا برای خود فراهم توان آورد- اگر در راه خدا بمیرید یا كشته شوید غم مدارید كه برحمت ایزدی در پیوسته و بسوی خدا محشور خواهید شد.
 

و لا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله امواتا بل احیاء عند ربهم یرزقون
البته نپندارید كه شهیدان راه خدا مرده اند بلكه زنده بحیات ابدی شدند و در نزد خدا متنعم خواهند بود.

هنگامیكه خداوند در مورد شهیدان انچنین می گوید كدامین شما كراهت دارد از اینكه به سوی خدا محشور شود و هنگامیكه پیامبر اسلام می فرماید: «بالای دست هر نیكوكاری،‌نیكوكار دیگر است تا اینكه در راه خدا شهید شود همین كه در راه خدا شهید شد،‌دیگر بالا دست ندارد» كدامیك از شما نمی خواهد نیكوكارترین مردم باشد و یا هنگامیكه امام علی (ع) می فرماید: « همانا جهاد دری از درهای بهشت است كه خداوند آن را بر روی همه كس نگشوده است» كدامین شما كراهت دارد از این در وارد بهشت شود.
خدایا، رضایت را در این دیدم كه به جبهه بیایم و اگر رضایت تو در شهید شدنم است مرا ببر و اگر رضایت تو در ماندنم است مرا نگهدار و متوجه من باش.
 

الهی راضیا برضائك و تسلیماً لامرك

دوستان همه ی ما به خاطر داریم آن موقعیکه در راهپیمایی ما این شعار را سر میداریم كه «وای بروزی كه خمینی حكم جهادم دهد- ارتش دنیا نتواند كه جوابم دهد»
پس بیایید این شعار را به واقعیت برسانیم و حالا كه امام حكم جبهه رفتن را واجب كفایی اعلام كرده است،‌ضربه ای بر پیكر صدامیان فرود آوریم كه تاب سر پا ایستادن را نداشته باشد و بعد بطرف قدس حركت كنیم.
دوستان این منافقین در این فكرند كه از هر راهی كه می شود بر این انقلاب اسلامی ضربه وارد كنند و شما امت حزب الله وظیفه دارید كه از هر راهی كه می شود جلو این منافقین را بگیرید و تا می توانید اینها را نابود كنید و آنچنان ضربه ای بر اینان وارد كنید تا بقیه ی منافقین قدر ماندن در ایران را نداشته باشند و از هر كشوری مزدشان می رسیده است به آن كشور فرار كنند.
و موضوع دیگر این است كه ما در این حكومت اسلامی هرچه داریم از رهبرمان است ما باید از امام اطاعت كنیم و نگذاریم امام تنها بماند، كه اكثر دولتهای غیر اسلامی این هدف را دنبال می كنند كه امام را تنها كنند ولی باید بدانند كه كور خوانده اند و بنظر این حقیر اگر مسلمین دنیا این انقلاب را درك و انچنین رهبری را ببینند صد در صد آرزو می كردند كه همچنین رهبری داشته باشند پس این وظیفه ی ماست كه این انقلاب را به كشورهای دیگر نشر دهیم.

آنها كه رفتند كاری حسینی كردند و آنها كه ماندند باید كاری زینبی كنند وگرنه یزیدیند.
پس ما باید یا كاری حسینی كنیم و یا زنیبی تا در صف یزیدیان نباشیم. انشاءا...


از تمام امت حزب ا... التماس دعا دارم باشد كه این عمل من مورد رضای خداوند قرار گیرد.

والسلام

شهدای منصورون

شهیدغلامحسین صفاتی دزفولی
شهیدکریم رفیعی
شهید سید علی جهان آرا
شهید مهدی هنردار
شهید عزیز صفری
شهید سید نورالدین صفدری
شهید شیخ عبدالحسین سبحانی
شهید حسن هرمزی
شهید اسماعیل دقایقی
شهید سید محمدعلی جهان آرا